Міжнародна конференція за підсумками участі у проекті "Садочок - простір дружній до дитини"

20-21 квітня у м. Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція "Садочок - простір дружній до дитини" за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України.

У конференції взяли участь дошкільні навчальні заклади - учасники тренінгів «Садочок – простір дружній до дитини», представники Міністерства освіти і науки України, Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, управлінь/відділів освіти, а також міжнародні консультанти проекту з Норвегії та Сербії.

Під час конференції було представлено:

  • досвід створення безпечного інклюзивного середовища в дошкільних навчальних закладах Норвегії та Сербії;
  • стратегії роботи з дітьми, які допомагають дітям розуміти власні емоції та емоції інших дітей, а також справлятися з власними негативними емоціями шляхом використання методики «Лялька як персона»;
  • практикувикористання стратегій розвитку дитячої спільноти, обговорення проблемних ситуацій, розвиток навичок позитивного вирішення конфліктів тощо.Участь у конференції прийняла делегація із Харківської області, у складі якої завідувач Ірина Климчук, яка представила досвід участі у проекті Чугуївського дошкільного закладу №12.
Кiлькiсть переглядiв: 19