Досвід роботи

В Чугуївському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 12 комбінованого типу музичний керівник Колісниченко В.С. та учитель-логопед Алєксєєва Т.С. захищали свій досвід роботи.

Колісниченко Валентина Семенівна показала презентацію на тему «Розвиток творчої особистості дитини через хореографічну діяльність. Емоції.» та відеоролики занять молодшої, середньої та старшої груп.

Алєксєєва Тетяна Сергіївна підготувала презентацію на тему «Розвиток мовлення дошкільнят». Під час виступу Тетяна Сергіївна надала рекомендації вихователям, як допомогти дітям, що мають проблеми звиковимови. Учитель-логопед підкреслила, що у її роботі допомагає самоосвіта – це участь у багатьох семінарах, вебінарах. Дуже цінний і необхідний досвід отриманий під час навчання у команді Раннього втручання та безпосередньо під час роботи в ІРЦ.

На сьогоднішній день завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини логопедичної групи, співпраці з батьками, взаємодії вихователя і логопеда кожна дитина спеціальної групи з порушенням мовлення має позитивну динаміку.

/Files/images/IMG20210325144200 1\'.jpg /Files/images/IMG20210325144246 3.jpg /Files/images/IMG20210325144302 6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 9