/Files/images/Изображение 035.jpg

Пріоритетні завдання Чугуївського ДНЗ № 12

З 2012 року заклад входить до Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю та являється освітньо-інформаційним центром Національної та обласної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

З 2013 року заклад приймає участь у дослідно-експерементальній діяльності за темою: "Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами".

3 2016 року навчальний заклад учасник проекту ВСЕУКРАЇНСЬКОГО фонду "Крок за кроком" під назвою "Створення безпечного інклюзивного середовища в загальноосвітніх закладах та громадах".

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ:

1. Розвивати духовно-моральну сферу дошкільників шляхом формування у них почуття патріотизму та удосконалювати комунікативно-мовленнєву компетентність дошкільників через ігрову діяльність.

2. Продовжувати роботу щодо створення інклюзивного освітнього простору та забезпечення психолого-педагогічних умов для дітей з особливими потребами.

3. Спрямування роботи колективу на актуалізацію основних завдань з безпеки життєдіяльності, охорони життя і збереження здоров'я дошкільників шляхом створення сучасного розвивального середовища та формування ціннісного ставлення до свого здоров'я.

Кiлькiсть переглядiв: 944