Очолює ДНЗ № 12 комбінованого типу завідувач Климчук Ірина Петрівна, яка має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація – організатор дошкільного виховання, вихователь в дошкільному навчальному закладі.

Климчук Ірина Петрівна, має величезний досвід роботи, педагогічний стаж понад 20 років, працює на посаді завідувача з 2003 року./Files/images/image001.jpg

Вона дбає про створення сприятливих умов для розвитку, виховання, оздоровлення дітей. Організовує педагогічний колектив, спрямовує його роботу на виконання Закону України "Про дошкільну освіту", керуючись чинним законодавством, Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад та Статутом дошкільного закладу. Створює необхідні умови для всебічного розкриття творчих здібностей педагогів, для втілення нетрадиційних форм навчання та виховання дошкільників. постійно працює над створенням позитивного іміджу дошкільного закладу, впроваджує в роботу дошкільного навчального закладу нові інноваційні підходи.

За час роботи на посаді завідувача організувала системну роботу навчального закладу в контексті Школи сприяння здоров’ю, забезпечила умови в дошкільному закладі для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Сприяла відкриттю в закладі Консультативного центру для роботи з сім’ями в яких виховуються діти з порушеннями психофізичного розвитку.

За ініціативи Климчук І.П. було змінено тип дошкільного закладу на комбінований, відкрито спеціальні групи та запроваджено навчання дітей в інклюзивних групах. Климчук І.П. являється керівником дослідно-експерементальної діяльності навчального закладу за темою: «Створення психолого-педагогічних умов для розвитку дітей з особливими освітніми потребами в умовах дошкільного навчального закладу». Ірина Петрівна постійно підвищує свій професійний рівень.

Під її керівництвом в ДНЗ створена загальна комфортна атмосфера, яка досягається спільним зусиллям усіх учасників освітнього процесу.

Климчук І.П. - переможець VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, який буде проходив у вересні 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

Климчук І.П. –т переможець конкурсу професійної майстерності «Людина року- 2015» у номінації «Працівник освіти»

/Files/images/image011.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 642