ЧУДОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА «Джерельце»

В один зі звичайних зимових днів 1987 року в затишному районі нашого міста сталася незвичайна радісна подія – відкрився новий дошкільний навчальний заклад №12 «Джерельце». У дитсадку зазвучав дзвінкий радісний сміх, залунала музика…

Очолила дошкільний навчальний заклад чудова жінка та досвідчений педагог - Антіпова Ніна Миколаївна. Вона згуртувала навколо себе творчу команду справжніх фахівців.

В народі кажуть: «Здоров’я – найдорожчий скарб», а найкращий той дитсадок, де діти не хворіють. Саме тому пріоритетним напрямком роботи ДНЗ №12 стало створення сприятливих умов для правильного фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового і систематичного загартування, зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей. Для виконання поставленої мети були створені сприятливі умови: спортивна зала, спортивні майданчики, кімната ароматерапії, фітобар, басейн-плескалка, які успішно працюють і до цього дня.

Завдяки систематичній плідній роботі всього колективу ДНЗ має власну Модель виховання здорової особистості, а з 2002 року заклад включено до Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю. Здоров’ябережувальні технології в дитсадку з року в рік удосконалюються.

Сьогодні інструктор з фізкультури Третякова С.О. використовує в своїй роботі з дітьми такі інновації, як футбол-гімнастика, степ-аеробіка, пластичний балет тощо. Нещодавно її досвід роботи був відзначений дипломом переможця Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Незабутніми для батьків і вихованців є спортивні свята, що проводяться в садочку. Сім’ї кожного року беруть участь у міських спортивних змаганнях. Цей рік не став винятком, у спортивному святі «Мама, тато, я – українська родина» почесне призове місце посіла сім’я Петрушенко.

Велика увага приділяється в закладі музично-естетичному вихованню. Музичні керівники Майстрова О.В. та Колісниченко В.С. вчать розуміти, любити і відчувати красоту музики, створюючи таким чином гармонічну особистість, яка в майбутньому буде жити, любити, творити, відчувати всю красу навколишнього світу.

Колектив нашого дитсадка постійно працює над тим, щоб зробити умови в закладі більш комфортними, а освітні послуги - якіснішими. Дошкільний заклад №12 - єдиний в місті ДНЗ комбінованого типу. Завдяки такій реорганізації в нас працюють спеціальні групи для дітей із порушенням мовлення та порушенням опорно-рухового апарату. В ДНЗ надають послуги вузькі спеціалісти: лікар-педіатр, учитель-логопед, медсестра з масажу.

Торік у навчальному закладі була відкрита єдина у Харківській області інклюзивна група, яку відвідують діти з особливими освітніми потребами.

Коли у дитини проблеми зі здоров’ям та розвитком, вона не завжди може відвідувати дитячий садок. Саме тому, за ініціативи міського голови Г.М. Мінаєвої та начальника відділу освіти М.В. Проценко, на базі Чугуївського ДНЗ №12 відкрито Консультаційний центр по роботі з родинами, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Чугуївський ДНЗ №12 - це чудовий світ, створений для дітей, це живий організм, що постійно розвивається, бере участь у різноманітних проектах, має свою систему роботи, свої традиції, а значить, і прекрасне майбутнє!

Кiлькiсть переглядiв: 1073